LT   EN

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/atramusic/domains/mandragora.lt/public_html/core/db.php on line 8
naujienos

2012-09-19
Rudeninė pakratuškė!
Sveiki visi ilgaplaukiai ir plikiai! Šiemet taip jau nutiko, kad koncertų gausa šiais metais gerbėjų nenudžiuginome. Vienas paskutinių (jei ne paskutinis) pasirodymų šiais metais įvyks lapkričio 9 dieną, visiems gerai pažįstamoje vietoje - V.M.Putino 5, ant Tauro kalno, klube METRO, kartu su mūsų bendražygiais iš Vilniaus PARALYTIC, taip pat sparčiai tobulėjančiais deatheriais iš Kauno CRYPTS OF DESPAIR bei specialiais svečiais, kurie šiai Death metalo pakratuškei įneš, tikėkimės, šiokios tokios įvairovės bei rokenrolo, modern thrash/thrash&roll atstovai iš Latvijos SACRAMENTAL. Daugiau informacijos apie renginį žiūrėkite mūsų Facebook profilyje.


2012-05-31
Vėl į trasą!

Jau rytoj, pirmąją vasaros dieną, visus kviečiame į klubą METRO visiems gerai pažįstamu adresu. Ten pasirodysime su lietuviais LIFES EDGE bei nebe pirmą kartą Lietuvoje viešinčiais ispanais KATHAARSYS. Taip pat, atiduosime duoklę seniesiems Dievams festivalyje KILKIM ŽAIBU! Šie metai mums žada itin nemažai pasirodymų, tad sekite naujienas. Lauksme ;]2012-05-04
Naujienos

Sveiki visi ilgaplaukai ir plaukus nukratę seniai! Pastaruosius 5 mėnesius kone niekur nebuvom išlindę, tūnojom užsidarę rūsy, galvojom apie ateities planus ir šį tą prigalvojom. Tačiau apie tai paskelbsime vėliau, kai bus sudėti visi taškai. Bet dabar norėtume pranešti svarbią naujieną - šiandien oficialiai mūsų draugai iš Italijos SG RECORDS perleidžia CARNAL CAGE. Daugiau informacijos - www.sgrecords.it. Ta proga surengsime vieną kitą koncertuką Lietuvoje, kurių vienas jų turėtų būti artimiausiu metu Vilniuje.  Lauksme!2011-12-22
Awakening Sun albumo "Sold Out" pristatymas
Prieššventinis koncertėlis ant tauro kalno penktadienio vakarą. Jauna ir perspektyvi grupė AWAKENING SUN pristato savo debiutinį albumą SOLD OUT. Jį bus galima įsigyti už 15 lt. Tuo tarpu mes šioje pekloje padėsime išlaikyti maksimalią temperatūrą! Taip pat bus galima įsigyti CARNAL CAGE ir AT THE END albumų atitinkamai po 25 ir 15 litų. Vakarėlis V. M. Putino 5, klubas METRO, kaina 10 litų. Susitiksime rytoj vakare!


2011-12-15
Džiugios žinios mūsų stovykloje!
Taigi, po neilgų derybų sukirtome rankomis su viena iš Italijos leidybinių kompanijų. Naujasis "Carnal Cage" kitų metų vasarį bus išleistas po SG RECORDS etikeke! Taip pat primename, kad rytoj, 11.12.16, lankysimės Kaune jau visiems gerai žinomoje vietoje! Susitiksim!


2011-11-06
Skelbiamas mini turas Lietuvoje
Taigi, jau nuo kito savaitgalio prasideda mūsų mini turas po Lietuvą. Lapkričio 12 dieną vilniečiai turės progą mus išvysti pube "Alaus Namai", kur grosime solinę programą, lapkričio 19 dieną aplankysime Klaipėdą, jau anksčiau minėtame koncerte "The End of War", kartu su kolegomis iš Vilniaus PARALYTIC ir LUCIFER. Žinoma, nepamiršime ir Kauno - atšaukus pasirodymą dėl ne itin palankiai susiklosčiusio ilgojo savaitgalio grupės nariams, koncertą kauniečiams visgi dovanosime - gruodžio 16 dieną, kartu su AGONIJA iš Jonavos bei STATE OF RUIN iš Vilniaus. Koncertų metu galėsite įsigyti mūsų naują albumą "Carnal Cage". Sekite naujienas ir iki susitikimų!


2011-11-03
THE END OF WAR, 11.19
Kągi, kaip sakant, Mandragora acigauna ))) Šį kartą šiais metais nepaliksim nežinioje ir uostamiesčio. Lapkričio 19 dieną kartu su Paralytic ir Lucifer kaip reikiant trinktelsime Žemaitijoje. Lauksma! Vieta: Priestočio 1A, Klaipėda. Laikas: lapkričio 19 dieną. Durys 18:30, pradžia 20:00. Auka: 20 lt.


2011-10-29
Mandragora Vilniuje
Lapkričio 12 dieną grosime "Alaus namuose" ir grosim daug! Ateikit alaus paragauti ir savo plaukus susivelti! Lauksma!


2011-10-17
Mandragora Kaune
Jau kitą savaitgalį, spalio 29 dieną Mandragora po šiokios tokios pertraukos atvyksta į Kauną. O atvyksta ne be reikalo - pasveikinti kolegų "Ossastorium" naujo albumo "Expergo" išleidimo proga. Be mūsų ir jau minėtųjų kauniečių scenoje dar pasirodys labai įdomi ir malonią ausiai muziką grojanti komanda "Sound Injected". Pagrosime kūrinių tiek iš "At the End" (beje, vieno negrojome jau ~6 metus), tiek iš naujojo "Carnal Cage". Šis pasirodymas bus pirmasis ir tikrai taps ypatingas mūsų naujajam balsui Gražvydui :)) Tikimės gausaus ir nuoširdaus palaikymo! m/ Veiksmas - Irish fort pubas, K. Donelaičio 65, Kaunas, durys - 17:30, auka - 20 lt.


2011-09-17
Naujas kraujas!

Taigi, Arvydui išvykus nesėdėjome sudėję rankų ir ieškojome naujojo Mandragoros frontmeno.  Ir štai, grupė "vėl" nauja sudėtimi. Kas jis toks? Pamatysite per artimiausia mūsų koncertą. Duodame užuominą, kad jis yra naujokas metalo scenoje, bet turi ganėtinai stiprų ir "mandragorišką" balsą. Nemuškit labai jo :))2011-08-30
Trukt už vadžių - vėl iš pradžių…
Pasitikdami naujuosius mokslo metus ir išlydėdami į aukštus mokslus savo “penkiametį” vokalistą Arvydą rugsėjo 1 – ąją Vilniaus Vingio parke kartu su kitais Lietuvos sunkiosios scenos atstovais Mountainside, Stiffer,Lucifer,Kadedra,Obtest surengsime paskutinį grupės pasirodymą dabartine sudėtimi.Kviečiame visus sunkaus gyvenimo būdo propaguotojus pernelyg neapsisunkinti ir prisijungti prie Rugsėjo 1 – osios šventinio karavano.


2011-07-15
Mums nerūpi jūros, kopos – griebsim velnią už kanopos

Jau šį penktadienį 18v. Anykščių Dainuvos slėnyje pradėsime didžiąsias linksmybes. Kviečiame visus apsėstuosius savo kipšą paganyti,geros muzikos paklausyti, skanaus alaus paragauti ir patį velnią apgauti!2011-04-26
Mandragora su svečiais Propagandoj peklą kais

Ką gi – lygiai prieš metus pradėtas darbas baigtas,tad kviečiame visus kartu  pasidžiaugti naujuoju grupės albumu “Carnal cage”, kurio pristatymo pirmasis koncertas įvyks jau šį savaitgalį Vilniuje Propagandos klube ( V.M.Putino 5 ).
 Nuo 18 v. jūsų kūnus ir sielas šildys šaltas Alaus namų alutis,na,o 19 v. peklą užkurs mūsų svečiai iš Utenaaas – brutalūzai Posterity. Fuckušimos reaktorių temperatūrą pasieksim scenoje pasirodžius sostinės grupei Paralytic. Atmosferoje pasklidus teigiamam radiacijos fonui pasirodys visko matę ir plaukus seniai nukratę Mandragoros Seniai.Kokia reakcija vyks scenoje vėliau - pamatysite patys,jei aktyviai reaguosite į šį pranešimą.
Lauksma:)

 2011-02-25
Mandragoros naujasis blynas „Carnal cage“ jau iškeptas
Belieka tik paragauti. Pirmiesiems gurmanams natūraliais spaustuvės dažikliais tebekvepiantį blyną patieksim jau šį šeštadienį ex Mulen Ruže vyksiančio NILE and co. koncerto metu ant Ledo Tako staliuko – bariuko. Lygiai po savaitės kovo 5d. šiame klube gyvai pasirodys ir pati Mandragora, kur darkart bus galima tiek senos,tiek naujos grupės receptūros blynų degustacija.


2010-08-25
KARPĖM, SIUVOM IR KLIJAVOM, BET ALBUMĄ SUMONTAVOM

Tai tikrai gera  žinia ne tik mums, muzikantams , bet ,tikimės, ir visiems grupės gerbėjams. Beliko tik masteringo darbai – ir blynas bus visiškai iškepęs. Turėtų būt neprisvilęs, nes ne pirmasJ.

Kita gera žinia, kad po 4 mėnesių pertraukos galėsite mus išvysti koncerte, kuris vyks rugsėjo 1d. Vingio parke. Kviečiame visus triukšmingai palydėti vasarėlę ir pradėti  naują smegenų plovimo  sezoną.

 2010-04-29
LAŠAS PO LAŠO – ALBUMĄ JAU RAŠOM

Pagaliau mūsų žodis virsta kūnu – pas Braliuką , vardu Gints, pradėjom naujojo albumo įrašus. Įrašėm visų albumo kompozicijų būgnų partijas, tad belieka laukti, kol medžiaga bus  apdorota – ir vėl tęsim darbą. Žodžiu, ilgai laukę dar palaukit – rudeniop skinsim derlių…

Džiugu, kad pavyko suderinti darbą studijoje su koncertine veikla. Taigi jau po poros dienų susitiksime Kaune, Džem pub klube, kur kartu pasirodys INQUISITOR, ELIMINATOR ,o šiek tiek vėliau planuojame aplankyti ir kitus krizės nualintus bei geležies alkį jaučiančius Lietuvos miestus.

Keleta nuotraukų >>2010-02-11
ŠUNYS LOJA – MANDRAGORA GROJA

Vasario 12d. Metro klube ( Pylimo 43/ Raugyklos 2 ) Vilniuje. Nauja ( ir vėl ) sudėtimi – mūsų gretas papildė bosininkas Almantas ( buvęs Liucifer‘is – dabar geras - 777 ), netikėtai iš grupės pasitraukus barzdylai Mindzei - 666. Prieš mus pasirodys ne striptizo šokėja, o jauna ir perspektyvi Paralytic komanda. Kas dar… Aha, pažiūrėjom, kad baigiasi mūsų pirmojo cd likutis ( kurį, žinoma, tik Jūs šiame koncerte galėsite sunaikinti – maždaug už papildomų 15 lt.vienetą ), todėl sukirtome rankomis su visiems gerai žinomu broliu latviu ir kovo pabaigoje  kraustomės pas jį ( kas gausis – patys nežinom, bet 9 mėn., tikėkimės, laukt nereikės ). Be to, koncerte galėsite įsigyti neseniai išspaustus grupės marškinėlius su logo, vaizdeliu ir mūsų gerb. vaidybininko Romano SS dydžio pirštų antspaudais.

O dar kas..? Neprognozuojama.


2009-10-27
PASKUTINĖ PROGA PAMATYTI MANDRAGORĄ SU JUBILIEJINE PROGRAMA - ŠĮ PENKTADIENĮ MULEN RUŽE

 

Grupė MANDRAGORA visus gerbėjus kviečia į ypatingą renginį, skirtą paminėti koncertinės veiklos dešimtmečiui. Ant scenos pasirodys dauguma muzikantų, kada nors grojusių MANDRAGOROJE. Grupė surengs daugiau kaip pusantros valandos išskirtinį pasirodymą.

Tai bus paskutinis koncertas šiame dešimtmečio mini ture, po kurio grupė žada ilgesniam laikui užsidaryti studijoje ir jau kitais metais pradžiuginti visus gerbėjus nauju studijiniu albumu.

Koncerto vieta pasirinkta neatsitiktinai – „Mulen Ružas“ po ilgesnės pertraukos ir nežinios periodo pagaliau atiteko į „teisingas“ rankas ir nuo šiol žada lepinti visus metalistus renginių gausa. MANDRAGOROS koncertas vyks klubo mažojoje salėje, kuri gerokai pertvarkyta ir pritaikyta gyvo garso renginiams.

Grupė taip pat nori pasidžiaugti, kad pagaliau visus gerbėjus gali nudžiuginti ir specialiais dešimtmečio marškinėliais, kuriais taip pat bus prekiaujama šio koncerto metu.

Renginio pradžia numatoma 20:00 val., bilieto kaina – 15 litų.
 


2009-10-23
FESTIVALIS "ANTIPOPS" KAUNE

Jau šį šeštadienį MANDRAGORA keliauja į Kauną, kur vyks tradicinis muzikos festivalis "Antipops". Tai bus taip pat dalis grupės dešimtmečio minėjimo mini turo. Tad kaip ir ankstesniuose pasirodymuose ant scenos užlips ir keli buvę grupės nariai.

 


2009-09-08
ARTĖJANTYS KONCERTAI

Rugsėjo 18 d. MANDRAGORA dalyvaus koncerte "Judasis Penktadienis", kuris vyks Vilniuje, "New York" klube (Kalvarijų g. 85). Tai bus pirmasis 10 metų sceninės veiklos paminėjimo turo pasirodymas, kuriame ant scenos užlips ir senieji grupės nariai. Renginyje taip pat pasirodys kitos lietuviškos grupės - Argharus, Karma Jawless, Andaja, Inquisitor bei Thundertale. Koncerto pradžia 18 val.

Kitas koncertas vyks spalio 10 d. Klaipėdoje. Daugiau apie jį ir kitus būsimus koncertus netrukus...2009-07-01
PO ILGOS TYLOS - KELIOS GEROS NAUJIENOS

Pusei metų Arvydui išvykus studijuoti į Airiją, MANDRAGORA veiklos nenutraukė. Per tą laiką buitinėmis sąlygomis buvo įrašytos būsimo albumo dainų demo versijos. Publikuojame tris čia.

Šiuo metu grupė ruošiasi 10 metų koncertinės veiklos paminėjimui. Tikimasi per vasarą surengti kelis koncertus Lietuvoje. Programoje numatoma ne tik pasirodymas dabartine sudėtimi, tačiau ant scenos užlips ir keli buvę muzikantai.

Beje, sudalyvavę tarptautiniame „Metal Battle“ finale MANDRAGORA pasirašė draugystės kontraktus su „Washburn“ gitarų gamintojais ir apsiginklavo naujais instrumentais.2008-12-23
ŠĮ ŠEŠTADIENĮ PASIRODYMAS KLAIPĖDOJE

Gruodžio 27 d. (šeštadienis) MANDRAGORA koncertuos Klaipėdos bare "Bliuzo Rūsys" (Priestočio g. 1). Pasirodymas vyks nuo 21 val. Tai bus paskutinis koncertas netik šiemet bet tikriausiai ir per ateinantį pusmetį, nes kuriam laikui iš Lietuvos išvyksta Arvydas.2008-11-12
PO ILGOS PERTRAUKOS KONCERTAS VILNIUJE

Lapkričio 22 d. MANDRAGORA koncertuos festivalyje "Metalinis Griausmas III". Renginys vyks Vilniaus klube "Mulen Ružas" (V.Mykolaičio-Putino g. 5) nuo 18 val. Taip pat dalyvaus: ZX SPECTRUM, DEMOGORGON, SAPLES, KIELWATER, DERELICTION, NIGHT, BAUBAS.2008-11-04
MANDRAGORA TĘSIA VEIKLĄ

Kurį laiką MANDRAGOROS tinklapis ilsėjosi, tačiau netrukus bus daug kas atnaujinta. Vis dar nepasidalinti įspūdžiai iš Wacken'o...
Džiugu pranešti, jog greitu laiku laukia keli pasirodymai Lietuvoje. Sekite naujienas ir sužinosite kada ir kur tai įvyks.2008-06-17
MANDRAGORA "EL PSYCHO" KLUBE

Šį šeštadienį (birželio 21 d.) MANDRAGORA Vilniuje surengs pasirodymą neseniai atsidariusiame „El Psycho“ klube (Pylimo g. 43/2). Renginio pradžia – 21 val. Įėjimas – 7 Lt.2008-05-15
Į GADI SU NAUJU BŪGNININKU

Jau rytoj (gegužės 16 d.) MANDRAGORA pasirodys Gamtininkų Dienų muzikos festivalyje. Pasirodymas bus išskirtinis, nes debiutuos naujas grupės būgnininkas Vilius. Daugiau informacijos apie renginį skaitykite čia.2008-04-21
MANDRAGORA - Į "WACKEN OPEN AIR"

"W:O:A Metal Battle Lithuania" konkurso finale nugalėjo MANDRAGORA ir iškovojo kelialapį į tarptautinį finalą, kuris vyks grandioziniame Vokietijos metalo muzikos festivalyje "WACKEN OPEN AIR" liepos 31 - rugpjūčio 2 dienomis. Tai pirmas kartas kai Lietuva dalyvauja šiame konkurse.
Visos grupės vardu dėkojame gerbėjams už puikų palaikymą ir pažadame garbingai atstovauti savo šalį Vokietijoje.

 


2008-04-21
"AUDRONAŠOS" ĮRAŠAS

Pateikiame balandžio 14 d. radijo stoties StartFM laidos "Audronaša" garso įrašą, kurioje Rimas ir Arvydas kelbėjo apie "W:O:A METAL BATTLE LITHUANIA" konkursą. Įraša parsisiųsti galite čia

 


2008-04-17
"WACKEN METAL BATTLE" ARTĖJA

Jau šį šeštadienį "W:O:A Metal Battle" Lietuvos konkurso finale MANDRAGORA kartu su grupėmis KATEDRA, OSSASTORIUM, RUINATION, WOZU bei XESS susirungs dėl galimybės vykti į prestižinį vasaros metalo muzikos festivalį "Wacken Open Air". Koncerte taip pat pasirodys pirmojo „W:O:A Metal Battle“ nugalėtojai RECKLESS TIDE iš Vokietijos. Nepraleiskit progos būti šio įvykio liudininkais, ateikit palaikyt Lietuvos metalo sceną.

 


2008-04-13
MANDRAGORA RADIJO LAIDOJE "AUDRONAŠA"

Rytoj, balandžio 14 d., radijo stoties "StartFM" (94,2 FM Vilniuje) sunkiosios muzikos laidoje "Audronaša" svečiuosis Rimas ir Arvydas. Tai bus paskutinė laida skirta artėjančio "Wacken Metal Battle" konkurso dalyvių supažindinimui. Transliacija vyks nuo 20 val.

 


2008-03-27
MANDRAGORA ANDAJOS SUGRĮŽIMO KONCERTE

Šį šeštadienį (kovo 29 d.) Vilniuje įvyks ANDAJOS sugrįžimo koncertas, kuriame MANDRAGORA pakeis grupę ZPOAN VTENZ. Renginys vyks klube New Style (Rinktinės g. 1) nuo 18 val.  Taip pat dalyvaus ARGHARUS, INQUISITOR, DERELICTION bei pati ANDAJA.2008-03-12
"WACKEN METAL BATTLE" FINALAS

Balandžio 19 d. Vilniuje įvyks konkurso "Wacken Metal Battle" Lietuvos finalas, į kurį pateko ir MANDRAGORA. Dėl kelionės į prestižinį vasaros metalo festivalį WACKEN OPEN AIR taip pat rungsis OSSASTORIUM, XESS, KATEDRA, WOZU bei RUINATION.

 


2008-02-27
SAMTIS PALIEKA GRUPĘ

MANDRAGORA vėl išgyvena pokyčius grupės sudėtyje. Beveik nuo pat pradžių grupėje grojęs būgnininkas Emilis („Samtis") nusprendė palikti komandą, tačiau kol bus rasta pamaina, padės grupei koncertuose. Taigi šį šeštadienį Kaune vyksiančiame festivalyje „Black Spring" MANDRAGORA gros ta pačia sudėtimi, kuria jau buvo susigrojusi apie pusantrų metų.2008-02-23
NOMINACIJA "A.LT" APDOVANOJIMUOSE

Vasario 29 d. Vilniaus Lenkų kultūros namuose įvyks Lietuvos alternatyvios muzikos apdovanojimai "A.LT", kuriuose MANDRAGORA nominuojama kaip geriausia 2007 metų Metal grupė.2008-02-20
"AUDRONAŠOS" ĮRAŠAS

Pateikiame vasario 18 d. radijo stoties StartFM laidos "Audronaša" garso įrašą, kurioje MANDRAGOROS dešimtmečio veiklos proga dalyvavo Rimas ir Kirillas. Įraša parsisiųsti galite čia.2008-02-18
ŠIANDIEN MANDRAGORA "AUDRONAŠOJE"

Šiandien MANDRAGORA dešimtmečio veiklos proga svečiuosis radijo stoties StartFM (94,2 FM Vilniuje) laidoje "Audronaša". Transliacija vyks nuo 20 iki 22 val.2008-02-07
ATŠAUKIAMAS MANDRAGOROS PASIRODYMAS FESTIVALYJE "FERRUM FROST"

Grupė labai atsiprašo visų grupės gerbėjų, jog dėl gitaristo Rimo kairiojo riešo traumos MANDRAGORA negalės dalyvaut festivalyje "FERRUM FROST".2008-01-27
PATVIRTINTI DAR DU KONCERTAI LIETUVOJE

Be pasirodymo festivalyje "Ferrum Frost", MANRAGORA vasario 15 d. vyksta į Klaipėdą, o kovo 1 d. - į Kauną, kur vyks antrasis festivalis "Black Spring". Daugiau informacijos Koncertų skiltyje.2007-12-27
SVEIKI ATVYKĘ!!!

MANDRAGORA sveikina visus su šventėm ir pristato naują savo internetinę svetainę!


Mandragora 2007-2008. All rights Reserved.